Kvariati

Kvariati (კვარიათი) - kurortinė gyvenvietė prie Juodosios jūros, tarp Gonio ir Sapri, 14 km į pietus nuo Batumio centro, 3,5 km į šiaurę nuo Gruzijos-Turkijos sienos. Kvariati - vienas iš populiariausių Juodosios jūros kurortų Gruzijoje. Nuo 2011 metų Kvariati yra Batumio miesto dalis, iš miesto į kurortą važinėja autobusas Nr.16.

Kvariati yra daug kuo panašus į Sapri, bet palyginus su juo, turi ir teigiamų pusių - Kvariati paplūdimys didesnis ir yra toliau nuo kelio.
Kvariati sudaro dvi dalys: gyvenvietė prie jūros ir gyvenvietė kalvose virš kelio. Kvariati paplūdimiai yra vieni geriausių Batumio apylinkėse ir Adžarijoje.

Kvariati Kvariati Kvariati
Kvariati Kvariati Kvariati
Author:Aragveli Author:francescopieri Author:i.alli.ellatha

Kvariati paplūdimys yra iš smulkaus žvyro, jo ilgis apie 1 km. Šiaurėje jis jungiasi su Gonio paplūdimiu, pietinė jo dalis remiasi į uolas, skiriančias jį nuo Saprii paplūdimio. Kurorto reljefas nelygus, kaip šiauriau esančio Gonio kurorto, čia yra kalvos ir uolos.

Gruzija

Kvariati paplūdimyje yra visi "civilizacijos" požymiai - šezlongai, skėčiai, vandens motociklai, visokios pripučiamos plaukiojimo priemonės vaikams ir restoranas.

Kvariati Kvariati Kvariati
Kvariati Kvariati Kvariati
Author:köfteci enişte Author:toreli Author:giurza

Batumi nardymo centras yra Kvariati paplūdimio pačiuose pietuose, netoli uolų, Andria Pirveliodebuli gatvėje, Nr.28, vasarą dirba 7/24.
Nardymo centras yra PADI narys, organizuoja snorkelingą (nardymą su lastais ir kauke), moko nardymo (PADI kursai), organizuoja įvairius pasinėrimus, tame tarpe ir į paskendusius laivus.
Kvariati yra apie 25 įvairaus komforto lygio viešbučiai ir svečių namai. Vasarą nakvynė juose kainuoja nuo 30 GEL iki 350 GEL.

© 2016 J.D.Endriukaitis